ABC Verhelst, het allround kantoor voor accountancy, boekhouding en advies.
Over ons

Als boekhoud- en accountancykantoor, fiscaal bureau en adviseur voor KMO’s in West-Vlaanderen werken we vanuit Ieper, Dadizele en Antwerpen. Daar staat een team van betrokken en bekwame mensen voor je klaar.

ABC Verhelst is ontstaan vanuit een fusie van ABC Verhelst Fiduciaire en Fimax.

Ontmoet ons team

Jürgen Verhelst

Bestuurder

Certified accountant & tax advisor

ITAA 11.428.216

jurgen.verhelst@abcverhelst.be0477 78 97 96
Els Heyndrickx

Senior dossierbeheerder

els.heyndrickx@abcverhelst.be057 22 04 01
Nicholas Devriese

Senior dossierbeheerder

nicholas.devriese@abcverhelst.be056 54 01 23
Miel Vandenbussche

Senior dossierbeheerder

miel.vandenbussche@abcverhelst.be056 54 01 24
Tatiana Sercu

Junior dossierbeheerder

tatiana.sercu@abcverhelst.be056 54 01 20
Charlotte Claeys

Administratief bediende

IT Consultant

charlotte.claeys@abcverhelst.be057 22 04 02
Kelly Depypere

Management Assistent

Administratief bediende

kelly.depypere@abcverhelst.be056 50 08 62
Saskia Temperville

Administratief bediende

Flying office assistant

saskia.temperville@abcverhelst.be056 54 01 21
Karen Degraeve

Directie Assistent

karen.degraeve@abcverhelst.be056 50 08 62
Xavier Timperman

Administratief bediende

xavier.timperman@abcverhelst.be057 22 04 06